Partneři

Stavební a zednické práce - Zdeněk Fiala

Provádíme stavby, rekonstrukce, výkopové či demoliční práce,jádrové vrtání, pokládání dlažeb a obkladů. Dále zajišťujeme dodávku a montáž bezpečnostních dveří.

Aquaplumb - voda, topení, plyn

Instalatéři, topenáři, čištění odpadů. Poskytujeme havarijní službu 24 hodin nonstop. Naši instalatéři a topenáři provedou práce drobného charakteru, tak rekonstrukce bytů a rodinných domů

Keradetail - obklady

Jsme profesionální firma s dlouhodobým místem na trhu a naším předmětem činnosti je především realizace obkladačských prací včetně dodání materiálu souvisejícím s tímto řemeslem. Dále kompletní rekonstrukce bytového jádra a interiérové úpravy na klíč dle požadavků zákazníka. Základní myšlenkou je odprostit zákazníka od starostí s organizací jednotlivých řemesel, tím i od záručních problémů jednotlivého řemesla či dodavatele.

Instalatérství - Vladimír Štefan

Voda, topení, rekonstrukce koupelen, domovní a venkovní instalace vody, kanalizace, průmyslové instalace vody, kanalizace, vytápění, ústřední a etážové vytápění, podlahové topení, připojení vodáren, montáž sprchových koutů a vanových zástěn, montáž koupelnového nábytku, údržba budov a průmyslových objektů, montáž a servis vodoměrů, drobné opravy a další!

Amecar

Americké vozy Ford Mustang, Chevrolet Camaro, Dodge Ram od AMECARu za nejlepší ceny.